Saszetki SOS – praktyczne rozwiązanie, które ma szereg zalet:


  • Karteczka SOS umieszczona w widocznym i łatwo dostępnym miejscu na saszetce sprawia, że nawet w stresującej sytuacji dziecko bez trudu ją odnajdzie.
  • Do każdej saszetki dołączone są dwie wytrzymałe, dwustronne karteczki – dzięki temu można wykorzystać je w zależności od sytuacji, na zamieszczenie danych nie tylko rodziców, ale także opiekunów na koloniach, dziadków czy starszego rodzeństwa.
  • Wyraziste kolory saszetki zwiększają widoczność dziecka, zwiększając tym samym jego bezpieczeństwo po zmroku lub podczas szarówki.
  • Saszetki SOS mają dziecięcy rozmiar – zarówno regulowany pas jest dopasowany do dziecięcych rozmiarów, jak również sama dwukomorowa saszetka nie będzie za duża nawet dla kilkulatka.
  • Praktyczne kieszonki – saszetka składa się z dwóch komór: większej na podręczne zabawki, chusteczki, kasztany zebrane podczas spaceru itp., oraz mniejszej w której dziecko może przechowywać np. swoje wakacyjne kieszonkowe lub szkolną legitymację.
  • Saszetki SOS wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dlatego są mocne i solidne, a ogromnym ich atutem jest łatwość czyszczenia. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że materiały użyte do ich wykonania posiadają szereg atestów i są hipoalergiczne.

Produkowane przez nas saszetki SOS są wzorem przemysłowym chronionym na terenie Polski i krajów UE. Cieszy nas fakt, że spotkały się one z bardzo pozytywnymi opiniami ze strony ekspertów i specjalistów.

Niemniej jednak największą satysfakcję sprawiają nam uśmiechnięte buzie małych użytkowników, oraz zadowolenie ich rodziców i opiekunów.