PRODUKT W 100%  JEST PRODUKTEM POLSKIM

Jakość


Wszystkie nasze produkty zostały starannie zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach. Także cały proces produkcji naszych akcesoriów przebiega z największą dbałością o detale na każdym etapie ich powstawania.

Ogromne znaczenie dla  ostatecznego kształtu wszystkich produktów mają materiały z jakich korzystamy: wszystkie posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, są hipoalergiczne, bezpieczne i przyjazne dla dzieci. Ponadto korzystamy tylko z trwałych materiałów, które sprawiają, że wszystkie akcesoria będą służyć swoim wymagającym właścicielom przez długi czas.

Gwarancja


Ponieważ o oferowane przez nas produkty dbamy od momentu projektowania, aż po ostatni etap produkcji jesteśmy całkowicie pewni ich najwyższej jakości. Doglądamy każdego, nawet najmniejszego elementu, nie tylko jako przedsiębiorcy i producenci, ale przede wszystkim jako rodzice, których pociechy są użytkownikami naszych akcesoriów.

Jesteśmy pewni produktów, które oddajemy w Państwa ręce, dlatego na wszystkie oferowane akcesoria dajemy aż 24-miesięczną gwarancję.