Chusty do karmienia to idealne rozwiązanie dla wszystkich świeżo upieczonych mam. Dzięki chuście mama nie czuje się skrępowana podczas karmienia maluszka nawet w miejscu publicznym, a dziecko osłonięte przed zewnętrznymi bodźcami może najeść się spokojnie.


Co wyróżnia nasze chusty do karmienia?

  •  Każda chusta wykonana jest z wysokogatunkowego materiału – z bawełny lub bambusa. Materiał jest bardzo delikatny i przyjemny w dotyku, nie krępuje ruchów dziecka,
  • Ogromną zaletą chusty jest to, że nie wymaga ona zapinania – zakładana jest przez przez głowę, dzięki czemu mama bez trudu założy ją jedną ręką jednocześnie trzymając maluszka.
  • Dla zwiększenia komfortu karmienia i zachowania kontaktu wzrokowego z dzieckiem, chusta wyposażona jest w element z przeźroczystej siateczki, dzięki której mama widzi dziecko podczas  karmienia bez konieczności podnoszenia chusty.
  • Chusta jest idealnym zabezpieczeniem przed wiatrem lub słońcem, jeśli jest używana na powietrzu.
  • Korzystanie z chusty w pomieszczeniu, np. w restauracji lub centrum handlowym pozwala odizolować dziecko od bodźców zewnętrznych utrudniających karmienie.
  • Dostępne kolory chust i wysokiej jakości materiał sprawiają, że chusty stanowią ładny element ubioru. Ich wzornictwo nie nawiązuje do popularnych dziecięcych wzorów, dzięki czemu po zakończonym karmieniu mama nadal może mieć chustę na sobie lub omotać ją wokół szyi jako apaszkę lub modny komin.

Chusta do karmienia to świetny pomysł dla prezent dla świeżo upieczonej mamy lub na coraz bardziej popularne imprezy takie jak Baby Shower.