Wiemy jako rodzice jak ważne jest bezpieczeństwo naszych pociech. W dzisiejszym świecie istnieje wiele zagrożeń, które codziennie może spotkać nasze dziecko. Zastanawialiśmy się wraz z innymi rodzicami co zrobić, aby nasze dzieci były bezpieczniejsze. W tym celu powstała idea założenia firmy. „Bezpieczne dzieciaki” to robocza nazwa, która miała w skrócie miała oddać cel powstania naszych produktów. Sami jesteśmy rodzicami i produkowane przez nas akcesoria są odpowiedzią na to, czego brakowało nam na rynku.

Ponieważ dzieci są dla nas największą wartością i gotowi jesteśmy dać im wszystko co najlepsze, postanowiliśmy stworzyć dla nich kilka wyjątkowych produktów wysokiej jakości. Tak powstały nasze saszetki, opaski SOS, chusty do karmienia itp.

Bycie rodzicem to nie tylko ogrom miłości i radość z posiadania dzieci. Rodzicielstwo to także odpowiedzialność i nieodłączny strach, który od chwili narodzin malucha, towarzyszy nam już zawsze – stworzyliśmy linię produktów, które mają podnosić bezpieczeństwo i komfort dzieci oraz… zapewniać odrobinę spokoju rodzicom